Zespół Szkół Odzieżowych

im. Władysława Reymonta w Poznaniu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Samorząd szkolny
Drukuj PDF

KONKURS PCK „NA NAJWIĘKSZEGO ZBIERACZA ZŁOTA”

Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w konkursie „Na największego zbieracza złota”.
Konkurs trwa do końca roku szkolnego, a jego organizatorem jest Polski Czerwony Krzyż.
Polega on na zebraniu jak największej ilości złotych monet o nominałach 1gr, 2gr, 5gr.

Cel konkursu to pozyskanie środków finansowych na organizację letniego wypoczynku dla dzieci z najuboższych
rodzin miasta Poznania i powiatu poznańskiego oraz uaktywnienie środowisk dziecięco- młodzieżowych oraz rodziców
i uwrażliwienie ich na krzywdę drugiego człowieka.

Klasa, która wykaże się największą aktywnością w zbieraniu monet skorzysta również ze szczęśliwego numerka przy kolejnym losowaniu :)

inf. p. K. Pazik

 
Drukuj PDF

15 marca "Klub szkolny" zamienił się w salę kinową. Uczniowie miło spędzili czas podczas projekcji filmu "Ostatnia piosenka". Częściowy zakup popcornu i napojów Samorząd Uczniowski pokrył z nagrody otrzymanej w akcji ekologicznej " Ekophone- oddaj zużyty telefon komórkowy".

film film

inf. p. K. Pazik

 
Drukuj PDF

Anioły z masy solnej, filcowe reniferki i inne gadżety, choinki z orzechów, kartki, bileciki do prezentów, świąteczne figurki z gipsu, pokrowce na telefony, bombki i wiele innych rzeczy wykonanych własnoręcznie przez uczniów klas odzieżowych oraz nauczycieli można było zakupić na tegorocznym Kiermaszu Świątecznym
Przypominamy, że połowa zebranej kwoty zostanie przeznaczona na rzecz Hospicjum Palium.

Kiermasz świąteczny 2016 Kiermasz świąteczny 2016 Kiermasz świąteczny 2016

 

inf. p. K. Pazik

 
Drukuj PDF

W Andrzejki, jak co roku, wróżby w ZSO wyciągaliśmy z ciastek :)

Samorząd Uczniowski dziękuje jeszcze raz wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację dzisiejszego dnia dostarczając pyszne wypieki. Połowa zebranej kwoty zostanie przeznaczona na rozbudowę Hospicjum Palium.

inf. p. K. Pazik

 
Drukuj PDF

Do 29 listopada 2016r. Samorząd Uczniowski przeprowadza akcję charytatywną "SERCE DLA LWOWA" skierowaną na rzecz Polaków zamieszkałych w dawnych województwach lwowskim i tarnopolskim.
"Serce dla Lwowa" to przedświąteczna zbiórka, której przedmiotem są: trwałe środki żywnościowe, słodycze, art. higieniczne i opatrunkowe, artykuły szkolne, zabawki, przytulanki, płyty DVD z bajkami oraz NOWE książki dla dzieci, które znajdą się w paczkach od Św. Mikołaja.
Z góry dziękujemy Wszystkim, którzy włączą się w organizowaną zbiórkę.

inf. p. K. Pazik

 
Drukuj PDF

Ciastko z wróżbą

26 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz wypieków andrzejkowych „CIASTKO Z WRÓŻBĄ”. Bardzo dziękujemy uczniom, którzy zaangażowali się w akcję przygotowując pyszne smakołyki. Niech wróżby się spełnią ( te, które się spodobały :) ), a wszystkim uczniom życzymy udanej zabawy andrzejkowej! Więcej zdjęć na szkolnym facebooku.

Ciastko z wróżbą ciastko

Ciastko z wróżbą Ciastko

Inf. P. K. Pazik

 
Drukuj PDF

INTEGRACJA KLAS I

27 października nowy Samorząd Uczniowski zorganizował zabawy integracyjne dla uczniów klas pierwszych. Reprezentanci klas rywalizowali ze sobą w różnego rodzaju konkurencjach. Punkty za najlepszy doping otrzymała klasa I4, a w klasyfikacji końcowej zwyciężyła klasa I2. Wszystkie klasy pokazały, że potrafią się dobrze bawić, a możliwość rywalizacji z innymi grupami pozytywnie wpłynęła na zintegrowanie zespołów klasowych.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć na szkolnym Facebooku.

inf. p. K. Pazik

 
Drukuj PDF

"Serdeczny prezent"

Samorząd szkolny organizuje zbiórkę słodyczy i kosmetyków, które chcemy przekazać najbardziej potrzebującym uczniom naszej szkoły. Sądzimy, że w zbliżających się Świętach najpiękniejsze jest sprawianie radości innym. Dlatego liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie w akcję.

Wychowawców klas prosimy o zorganizowanie akcji w klasach w terminie od 25 listopada do 12 grudnia i przekazanie zebranych upominków do Pani Anny Anioł (klasy gimnazjalne) i Pani Marii Puszki (klasy zawodowe i technikum).

Wiemy, że możemy na Państwa liczyć i za to już teraz Państwu dziękujemy.

Samorząd uczniowski z opiekunkami.

 


Strona 1 z 2

Reklama
Reklama

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości